1Sveikatos ugdymo aktualumas ikimokykliniame amžiuje yra didžiausia vertybė. Pedagogės Gražina, Agnė, Jurgita kartu su Kuršėnų l-d ,,Eglutė“ inicijuoja tarptautinį eTwinning projektą ,,Sveikata –tai dovana!“. Projektas tęsis 8 savaites. Jo tikslas - skatinti sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo įgūdžius. Projekto metu vaikai bus įtraukiami į patyriminį mokymosi procesą, jie formuos sveikos gyvensenos įgūdžius, stiprins emocinę bei fizinę sveikatą. Džiaugiamės sulaukę gausaus būrio partnerių. Projekte panoro dalyvauti 40 mūsų šalies ir dvi Turkijos ugdymo įstaigos.

Tikimės malonaus ir produktyvaus bendradarbiavimo, o vaikams augant sveikos gyvensenos įgūdžiai taptų įpročiais.

Parengė mokytoja, dirbanti pagal IUP, Gražina Vaitiekėnienė