pasakosld@pasaka.utena.lm.lt

Karantino laikotarpiu, atlyginimas už vaikų išlaikymą nemokamas, nes įstaiga yra uždaryta. Mokestis NEMOKAMAS, nuo karantino paskelbimo dienos, t. y. nuo kovo 16 d. iki tol, kol pasibaigs karantinas

Informuojame, kad nuo 2020 m. balandžio 1 d. tėvų (globėjų) prašymai į miesto mokyklų pirmas klases nebus priimami. Apie prašymų į pirmas klases priėmimą papildomai informuosime Utenos rajono savivaldybės ir švietimo įstaigų interneto svetainėse.

Utenos rajono savivaldybės administracijos švietimo sporto ir jaunimo reikalų skyrius

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad nuo kovo 13 d. rekomenduojama, o nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose.

UTENOS VAIKŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „PASAKA" DARBO ORGANIZAVIMO TVARKA KARANTINO LAIKOTARPIU

Įstaigos darbo laikas karantino laikotarpiu:

pirmadienį - ketvirtadienį  8.00–12.00 val. ir 12.45–17.00 val.

pektadienį 8.00–12.00 val. ir 12.45–15.45 val.

Aktyvūs komunikaciniai kontaktai:

Pavaduotoja ugdymui tel. +370 389 68004, mob. +370 678 08741, el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ugdytinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, tėvus nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 27 d. konsultuos įstaigos logopedės Jurgita Kelevišienė ir Renata Davniukienė nuotoliniu būdu darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 12.00 val.

Su logopedėmis galite susisiekti el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. aptarti konsultacijų būdą (skype, messenger programomis, whats app, telefonu, elektroniniu paštu ar kt.).

Švietimo centro ir Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinio darbas karantino laikotarpiu >>>

7Kovo 16 – 27 dienomis “Kiškučių“ grupės vaikai džiaugėsi pavasariu. Namuose, kartu su šeimomis, aiškinosi pavasario požymius, ieškojo pavasario ženklų gamtoje (žydinčių gėlių, sužaliavusios žolės, ryškiau šviečiančios saulės ir t.t. ). Aplikavo, piešė, gamino įvairius darbelius. Darė eksperimentus, skaitė pasakas, jas aptarė. Atliko užduotėles rankos lavinimui. Buvo gamtos sekliai ir pagal sąrašą ieškojo: kažko mėlyno, kažko sunkaus, šakos, didesnės už ranką ir t.t. Rinko žemuogių lapelius ir gėrė jų arbatą. Mėgavosi poilsio minutėmis gamtoje, šviečiant saulei.

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą,Vygaudė Bislytė

nuotraukos

92„Kiškučių" grupės vaikai per karantiną nepamiršta tų, kurie dirba, kad mes visi galėtume saugiai gyventi: medicinos darbuotojų, policininkų, ugniagesių gelbėtojų, astronautų, pardavėjų ir kitų. Kartu su tėveliais, namuose, aptarė, aiškinosi šių profesijų svarbą dabartiniam mūsų gyvenimui. Su šeimos narių pagalba piešė, spalvino, lipdė, karpė ir klijavo, darė darbelius, kuriuose atsispindėjo vaikų pasirinktos profesijos.

Mokytoja, dirbanti pagal IUP, Vygaudė Bislytė

nuotraukos

4„Saulutės" bei „Varpelių" grupių vaikai atliko eksperimentą „Stebuklingas pienas". Vaikai stebėjo, pylė maistinius dažus bei patys maišė. Vėliau žiūrėjo išgautus atspalvius, kurie buvo skirtingi.

Mokytoja, dirbanti pagal IUP, Jurgita Zakarkienė

nuotraukos

99Mūsų įstaiga dalyvauja ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“. Jį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Projekto tikslas - didinti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį, ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagarbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Žaidynes sudaro trys etapai/ festivaliai:

I etapas „Lietuvos mažųjų žaidynių“ įstaigų festivalis. Dalyvauja visi įstaigą lankantys ikimokyklinio amžiaus vaikai.

II etapas „Lietuvos mažųjų žaidynių“ regioninis festivalis. Dalyvauja penkiamečių komanda (3mergaitės, 3 berniukai) ir mišraus ikimokyklinio amžiaus specialiųjų poreikių turinčių vaikų komanda.

III etapas „Lietuvos mažųjų žaidynių“ respublikinis festivalis. Dalyvauja komandos iškovojusios pergalę regioninio „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalio metu.

Darželyje jau vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020” I etapas, kurį organizavo mokytojos, dirbančios pagal IUP, Irena Lėnienė ir Gražina Vaitiekėnienė. Sportinė veikla vyko salėje, koridoriuje ir grupėse. Visos festivalyje dalyvavusios komandos buvo apdovanotos diplomais.

Dabar lauksime „Lietuvos mažųjų žaidynių“ regioninio festivalio.

nuotraukos

1„Vyturėlių“ ir „Širdučių“ grupių vaikai piešė ant šviesos stalo su pirštukų dažais. Taip piešdami vaikai sutelkė dėmesį ir jį išlaikė ilgesnį laiką.

Mokytojos, dirbančios pagal IUP Loreta Zapolskienė ir Laima Vaičiulienė