foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+370 389 72529
pasakosld@pasaka.utena.lm.lt

 

2022 m. birželio 16 d. vyko respublikinis seminaras „eTwinning“ geroji patirtis Utenos regione“. „eTwinning“ ambasadorė Utenos regione Loreta Tarvydienė pakvietė šiame seminare gerąja patirtimi pasidalinti aktyviai ir sėkmingai „eTwinning“ programoje dalyvaujančias mokytojas Gražiną Vaitiekėnienę ir Jurgitą Zakarkienę.

Mokytojos pasidalino patirtimi ir pristatė lopšelio-darželio „Pasaka“ mokytojų kurtus ir vykdytus kokybiškiausius projektus: „STEAM ruduo“, „Sveikata – tai dovana“, Little Designers“, pelniusius Nacionalinius bei Europos kokybės ženklelius.

                                           Mokytojos, dirbančios pagal IUP, Gražina ir Jurgita

48,,Drugelių“ ir ,,Smalsiukų“ grupių ugdytiniai lankėsi Utenos raj. Pačkėnų km. įsikūrusiame Raganų muziejuje. Vaikus pasitiko linksmoji Raganaitė kuri pakvietė sukurti bendrą, nepaprastą smėlio pasaką. Vėliau vaikai keliavo į tamsųjį Raganėlių kambarį, kur klausė raganų paslapčių, apžiūrėjo įvairius eksponatus, bildukus, naminukus. Vaikai galvojo norus, sėdėjo ant raganų krėslo. Arbatinėje patys kepė čirvablynius ir vaišinosi kartu su arbata. Žaidė žaidimus, darė darbelius ir statė pilis.

Išvyka paliko daug puikių įspūdžių!

Parengė mokytojos, dirbančios pagal IUP, Gražina ir Agnė

nuotraukos

11Gegužės 27 d. Utenio stadione vyko festivalis ,,Aktyvi šeima 2022“, skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Jame dalyvavo ir mūsų įstaigos „Drugelių“ ir „Smalsiukų“ grupių komandos. Vaikai dalyvavo estafetėse, žaidė futbolą su gimnastikos kamuoliu, užrištomis akimis, susikibę rankomis, aplink kliūtis varė kamuolį, iš kubelių statė bokštą ir kt.

Renginio dalyviai buvo apdovanoti organizatorių ir rėmėjų dovanomis.

Renginį organizavo: Utenos vaikų lopšelis-darželis ,,Gandrelis“, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Utenos vaikų lopšelis-darželis ,,Saulutė“, Utenos futbolo klubas ,,Utenos Utenis“.

 

nuotraukos

11Gegužės 16- 20 dienomis darželio ugdytiniai dalyvavo projekte „Bitės‘. Vaikai domėjosi bičių gyvenimu, tyrinėjo, ragavo medų ir jo produktus, žiūrėjo edukacinius filmukus, žaidė įvairius lavinamuosius ir judriuosius žaidimus, kūrė bites.

Parengė mokytojos, dirbančios pagal IUP, Loreta, Laima, Aušra.

 

 

nuotraukos

Gegužės 20-ąją pasaulis mini bitės dieną. Ši diena paminėta ir mūsų darželyje- eksponuojamos tėvelių ir vaikų sukurtos bitės.

Dėkojame visiems kūrėjams!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
01/16 
start stop bwd fwd

 Parengė mokytoja, dirbanti pagal IUP, Loreta

12Sekmadienį Jonavos sporto arenoje vyko „Lietuvos mažųjų žaidynių“ didysis festivalis.

Tai – jau antroji net 44 tūkst. dalyvių šį sezoną sutraukusio projekto sporto šventė. Festivalyje susitiko komandos iš Jonavos, Kauno bei Utenos. Jame dalyvavo ir mūsų įstaigos komanda „PASAKIUKAI": Darija Talačkaitė, Milė Šinkūnaitė, Patricija Audenytė, Rokas Ramoška, Arnas Strioga, Adas Žemaitis bei mokytojos Gražina Vaitiekėnienė ir Agnė Mikienė.

Sporto arenoje susirinkusius mažuosius dalyvius palaikė juos atlydėję tėveliai. 

Komandos šventės metu buvo kviečiamos išbandyti jėgas sportinėse rungtyse, kuriose dalyviai bėgiojo, šuoliavo, laipiojo, treniravo pusiausvyrą ir žaidė žaidimus, lavinančius skirtingus judesius. Šventę vainikavo iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu visi dalyviai buvo paskelbti nugalėtojais, o jiems įteikti medaliai, taurės ir atminimo dovanėlės.

nuotraukos

kotrynapatricijaUtenos rajono savivaldybės sveikatos biuro organizuojamas konkursas vyko balandžio 4-29 dienomis. Konkurso tikslas- atskleisti mus supančios gamtos svarbą, ryšį, pagarbą gamtai bei atsakingą išteklių naudojimą. Jame dalyvavo 188 kūrybiniai darbai. Komisija išrinko 22 geriausius darbus. Džiaugiamės, kad dvi laimėtojos yra mūsų darželio ugdytinės: Kotryna Gudelytė 4 m. iš ,,Žiedelių“ grupės (mokytoja Neringa Šeikienė) ir Patricija Audenytė 5 m. iš ,,Drugelių“ grupės (mokytoja Gražina Vaitiekėnienė).

Sveikiname nugalėtojas!