foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+370 389 72529
pasakosld@pasaka.utena.lm.lt

11Gegužės 16- 20 dienomis darželio ugdytiniai dalyvavo projekte „Bitės‘. Vaikai domėjosi bičių gyvenimu, tyrinėjo, ragavo medų ir jo produktus, žiūrėjo edukacinius filmukus, žaidė įvairius lavinamuosius ir judriuosius žaidimus, kūrė bites.

Parengė mokytojos, dirbančios pagal IUP, Loreta, Laima, Aušra.

 

 

nuotraukos

Gegužės 20-ąją pasaulis mini bitės dieną. Ši diena paminėta ir mūsų darželyje- eksponuojamos tėvelių ir vaikų sukurtos bitės.

Dėkojame visiems kūrėjams!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
01/16 
start stop bwd fwd

 Parengė mokytoja, dirbanti pagal IUP, Loreta

12Sekmadienį Jonavos sporto arenoje vyko „Lietuvos mažųjų žaidynių“ didysis festivalis.

Tai – jau antroji net 44 tūkst. dalyvių šį sezoną sutraukusio projekto sporto šventė. Festivalyje susitiko komandos iš Jonavos, Kauno bei Utenos. Jame dalyvavo ir mūsų įstaigos komanda „PASAKIUKAI": Darija Talačkaitė, Milė Šinkūnaitė, Patricija Audenytė, Rokas Ramoška, Arnas Strioga, Adas Žemaitis bei mokytojos Gražina Vaitiekėnienė ir Agnė Mikienė.

Sporto arenoje susirinkusius mažuosius dalyvius palaikė juos atlydėję tėveliai. 

Komandos šventės metu buvo kviečiamos išbandyti jėgas sportinėse rungtyse, kuriose dalyviai bėgiojo, šuoliavo, laipiojo, treniravo pusiausvyrą ir žaidė žaidimus, lavinančius skirtingus judesius. Šventę vainikavo iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu visi dalyviai buvo paskelbti nugalėtojais, o jiems įteikti medaliai, taurės ir atminimo dovanėlės.

nuotraukos

kotrynapatricijaUtenos rajono savivaldybės sveikatos biuro organizuojamas konkursas vyko balandžio 4-29 dienomis. Konkurso tikslas- atskleisti mus supančios gamtos svarbą, ryšį, pagarbą gamtai bei atsakingą išteklių naudojimą. Jame dalyvavo 188 kūrybiniai darbai. Komisija išrinko 22 geriausius darbus. Džiaugiamės, kad dvi laimėtojos yra mūsų darželio ugdytinės: Kotryna Gudelytė 4 m. iš ,,Žiedelių“ grupės (mokytoja Neringa Šeikienė) ir Patricija Audenytė 5 m. iš ,,Drugelių“ grupės (mokytoja Gražina Vaitiekėnienė).

Sveikiname nugalėtojas!

19Gegužės 5-ąją dieną pasaulis mini rankų higienos dieną. Šią dieną paminėjo ir  „Smalsiukų“ grupės vaikai bendraudami su visuomenės sveikatos specialiste - Žydrūne.Vaikai diskutavo apie tai, kodėl ir kada svarbu plauti rankas, kas atsitinka jeigu rankų nenusiplauname tinkamai. Žydrūnė eksperimento pagalba įrodė vaikams, kad rankas reikia plauti tinkamai: laikytis rankų plovimo taisyklių, neskubėti ir kantriai muilo ir vandens pagalba „nugalėti“ akimi nematomus mikrobus esančius ant rankų. Vėliau vaikai, specialiu prietaisu, patikrino ar mikrobų ant rankų po rankų plovimo nebeliko. Taip pat vaikai pabandė įsivaizduoti, kaip atrodo mikrobai ir juos nupiešė. 

Parengė mokytoja, dirbanti pagal IUP, Agnė Mikienė

nuotraukos

sveikataKovo, balandžio mėn. su kolege iš Kuršėnų l-d ,,Eglutė" inicijavome ir vykdėme eTwinning projektą ,,Sveikata- tai dovana!/ Health is a precious present". Projektui prasidėjus, prisijungė ir partneriai iš Turkijos, todėl mūsų projektas įgavo europinio projekto statusą. Vieni iš kitų pasisėmėme daugybę minčių ir idėjų. Džiaugiamės jog ugdytinių tėveliai tapo aktyvūs dalyviai. Projekto metu pagilinome žinias apie sveikatą, ugdėme gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, praktiškai įgyvendinti savo sumanymus ir idėjas.

Projektas baigėsi visus siekius ir tikslus įgyvendinome. Gražiausias bendro produkto akimirkas galite pamatyti elektroninėje knygoje. 

https://www.storyjumper.com/book/read/130919062/626304b1873c6 

Parengė mokytoja, dirbanti pagal IUP, Gražina Vaitiekėnienė

12Puikus oras sukvietė visus įstaigos ugdytinius į Vaikų Velykėlių šventę. Tai pati linksmiausia pavasarinė vaikų šventė. Vaikus aplankė Kiškis (mkytoja Gražina Vaitiekėnienė) ir Velykė (meninio ugdymo mokytoja Sigita Jakutavičienė). Visi smagiai šoko, pokštavo, plojo, deklamavo, ieškojo pasiklydusių kiškučių, padėjo Velykei suskaičiuoti didelius margučius, smagiai ridinėjo savo atsineštus.                      

Šventės pabaigoje visi vaikai, pasipuošę kiškučių ausytėmis, dalyvavo akcijoje „Velykų kiškių bėgimas 2022“ (organizatorė mokytoja Agnė Mikienė).

       Parengė meninio ugdymo mokytoja Sigita Jakutavičienė

 

 

nuotraukos