34„Vyturėlių“ ir „Širdučių“ grupių vaikams buvo pasiūlyta patyrinėti šlapią krakmolą. Jį vaikai apliejo vandeniu, po to noriai lietė, sėmė, maigė, varvino ir kt. Šis krakmolo tyrinėjimas labai patiko ir suteikė daug džiugesio.

„Kiškučių" grupės vaikai pasiilgo sniego, todėl nusprendė pasidaryti jo patys. Patys maišė sodą ir plaukų kondicionierių. Gauta masė gavosi labai panaši į sniegą, todėl vaikai su džiaugsmu lipdė, minkė, statė senius besmegenius. Džiaugėsi dirbtiniu sniegu, nes jis nešaltas ir buvo galima žaisti visą popietę.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai atliko eksperimentą „Raketa iš baliono“. Siūlą pravėrėme pro šiaudelį ir abu siūlo galus pririšome prie kėdučių atkalčių. Prie šiaudelio priklijavome balioną, kurio kaklelį užspaudėme sąvaržėle. Tada balioną kakliuku pritraukėme į kėdės atkaltės pusę ir nuėmėme sąvaržėlę. Bliūkšdamas balionas išstumia viduje esantį orą ir išeinanti oro srovė stumia balioną priešinga kryptimi. Išvada: kiekvienam veiksmui yra atoveiksmis.

,,Žiedelių'' grupės vaikai eksperimento su mineraliniu vandeniu ir vynuogėmis metu įsitikino, kad oro burbuliai esantys mineraliniame  vandenyje  vynuoges  iškelia į viršų, nors jos  ir sunkesnės.