,97,Žiedelių" grupės vaikai stebėjo ir eksperimento metu įsitikino, kad sulankstytas popierius vandenyje skleidžiasi. Eksperimentui naudojo popierines gėlytes.

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai atliko eksperimentą „Šokančios razinos".

Priešmokyklinės „A” grupės vaikai atliko eksperimentą „Atskirk pipirus nuo druskos”. Iš pradžių ant stalo sumaišė šiek tiek pipirų ir druskos, o plastikinį šaukštą patrynė į vilnonę pirštinę. Šaukštą lėtai priartinę prie mišinio pastebėjo, kad juodi pipirų grūdeliai pašoko aukštyn prie šaukšto. Vaikai diskutavo ir padarė išvadą, kad pipirų grūdeliai lengvesni už druską ir nesunkiai pakyla prie įelektrinto šaukšto.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai atliko eksperimentą „Garso vibracija“. Atkirpo siūlo ir ties viduriu pririšo šakutės galą. Siūlo kraštus vaikai apsuko apie pirštus. Pasūpuotą šakutę švelniai trinktelėjo į stalo kraštą. Pasigirdo duslus smūgis. Po to rodomaisiais pirštais prilietė ausis ir šakutę vėl trinktelėjo į stalą. Garsą ir siūlo vibraciją išgirdo aiškiai. Padarė išvadą, kad arčiau ausų vibracijas ir garsus girdime aiškiau.

„Varpelių" ir „Saulučių" grupių vaikai stebėjo kaip ant netikro sniego „išauga" raudonos gėlės. Vėliau maišė įvairias spalvas, kurias išbandė piešdami ant moliūgų. O po visų veiklų, atsigulę klausėsi lietaus garsų.

Žvirbliukų grupės vaikai darė eksperimentą „Spalvų teplionės". Vaikai spėliojo kokia spalva gausis sumaišius dvi spalvas (geltoną ir raudoną, raudoną ir mėlyną, geltoną ir mėlyną). Vaikai tai darė ant storo popieriaus pilė dvi spalvas, dengė plėvele ir kočiojo kočėlais. Vaikams patiko spalvos kurios gavosi.

vaikai1
vaikai2