2Darželyje vyko renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Vasario 14 d. darželio vaikai eilėraščiais ir dainomis paminėjo šią dieną, o vasario 15 d. darželyje vyko rajoninė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų literatūrinė-muzikinė šventė „Aš myliu Lietuvą“. Šventėje dalyvavo skaitovai ir dainorėliai iš   vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“, vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė“, vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis“, vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“, vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis“, mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“. Šventę organizavo vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“. Renginį vedė auklėtoja Gražina Vaitiekėnienė ir ugdytinė Elinga Juodytė.

Dėkojame šventės rėmėjams AB „Žemaitijos pienas“, R. Ruskonio įmonei „Klovinta“, UAB „Biržų duona“.

1.5
1.6